دستگاه ساب اسلب برابانوین (خرید دستگاه)

دستگاه ساب اسلب برابانوین (خرید دستگاه)

دستگاه ساب اسلب برابانوین

یکی از سنگ های پرکاربرد در صنعت ساختمانی اسلب است. این نوع سنگ به دلیل زیبایی و تنوع زیاد در تولید آن تقاضای زیادی دارد. اما مهمترین قسمت تولید سنگ اسلب مرحله پیش‌ساب است. این عمل مهم با استفاده از دستگاه مخصوصی انجام می شود. این ماشین سنگبری با نام ساب اسلب شناخته شده است. دستگاه های ساب اسلب یکی از ماشین های صنعتی با کاربردهای فراوانی است و یکی از دستگاه های مهم و ضروری است که در سنگبری ها از کارآیی متنوعی برهوردار است. ماشین ساب اسلب برای اولین بار توسط یک شرکت ایتالیایی تولید شد که در سال 2018 وارد بازار جهانی شد. اما در سالهای اخیر این دستگاه در کشور ما با بهترین کیفیت تولید می شود و علاوه بر مشتریان بسیاری که در نقاط مختلف کشور از این ماشین صنعتی استفاده می کنند بلکه این دستگاه در عرصه صادرات به کشورهای مختلف را تجربه کرده و از روند رو به رشدی برخوردار است.

دستگاه ساب اسلب برابانوین از لحاظ فیزیکی شباهت زیادی با نمونه های خارجی آن دارد که از نظر کیفیت نیز بسیار قابل توجه بوده که این دستگاه را از انواع دیگر آن در داخل و خارج از کشور متمایز کرده است. دستگاه ساب اسلب برابانوین از بهترین متریال موجود در کشور تولید شده و از طراحی زیبا و با دوام برخوردار است  که به طور کاملا حرفه ای می تواند خط تولید اسلب به کار می رود. این دستگاه علاوه بر ساب کردن اسلب دارای تنطیماتی است که می توان ااز آن برای تولید انواع سنگ های مرمریت ، مرمر ، تراورتن و سایر سنگهای مورد استفاده در صنعت ساختمانی بکار گرفته شود .کار با دستگاه ساب اسلب بسیار ساده است که برای انواع فعالیت های لازم در سنگبری ها به طور کامل پشتیبانی کرده است. این در حالی است که سایر انواع دستگاه های ساب اسلب توانایی استفاده برای سنگ اسلب در کنار دیگر سنگ ها را نداشته و برای هر یک دستگه مجزایی تولید می شود.

دستگاه سلب

دستگاه ساب اسلب برابانوین

سنگ اسلب در اندازه های 200 در 220 سانتی متر تولید می شود. اما این مقدار 4 برابر قطر هر بشقابی در دستگاه ساب اسلب است. از این رو برش اسلب باید با استفاده از دو حرکت این علیات را انجام دهد. سنگ در دستگاه به صورت عرضی قرار می گیرد و بشقابی ها به صورت خطی روی دستگاه حرکت رفت و برگشتی را انجام می دهد . در این عملیات حرکت رفت و برگشت ها سطح سنگ کاملا صاف شده و ساختار موج دار روی سنگ را برطرف می کند.  در نتیجه آن عملیات ساب انجام می شود. این عملیات در سرعت بیشتری انجام می گیرد و در زمان کمتر مساحت بیشتری از سنگ پولیش می شود. بنابراین کیفیت محصول تا حد بسیاری حفظ می شود و اسلب های تولید شده از کیفیت بالایی برخوردار است.

در مکانیزم  دستگاه های قدیمی ساب، دادرای اشکالاتی در سابیدن سنگ وجود داشت و سنگ ها به صورت یکدست صیقل نمی شد . این به دلیل عدم هماهنگی در سیستم دستگاه های قدیمی بود و موجب ناهماهنگی در عملکرد آن می شود. اما برخلاف انواع قدیمی این دستگاه ها ساب اسلب برابانوین دارای سیستم هایی منحصر به فرد برای تنظیم کردن دستگاه بوده و کاربر می تواند با در نظر گرفتن نوع فعالیتی که روی سنگ انجام می دهد از امکانات موجود در تنظیمات دستگاه بهره مند شده و  مطابق نوع کاربرد آن تنظیم گند و از کاربرد های مختلف دستگاه استفاده نمایند. استفاده از دستگاه ساب اسلب برابانوین با داشتن مکانیزم قوی می تواند راندمان تولید اسلب را بهبود داده و از عملکرد بسیار خوبی برخوردار است.

ویژگی های دستگاه ساب اسلب سنگ برابانوین برای سنگبری

 دستگاههای ساب اسلب  تولید شده در شرکت تولیدی برابانوین، در مقابل نمونه های خارجی و داخلی آن از موفقیت های زیادی برخوردار بوده و توانسته نظر مشتریان خود را جلب نموده و با داشتن عمکرد قابل توجه آن مورد قبول مشتریان خود باشد. در تولید این دستگاه از استاندارهای مناسب آن استفاده شدهاست و یکی از دستگاه های پرکاربرد در زمینه تولید و طراحی انواع اسلب و سنگ های دیگر برای ساب زدن میباشد. هميشه براي گروه برابا نوين شرايطي فراهم بوده كه تعدادي از بهترين ماشينها با عملكرد عالي براي مشتريان توليدكند و اطمينان دهد كه از اينها به سرعت و به آساني ميشود استفاده كرد. و این ماشین (ساب اسلب) در مدل های گوناگون با بیش از ۱۶ کله برای سنگ های سخت (گرانیت) و سنگهای نرم(مرمر،مرمریت و تراورتن )وجود دارد این دستگاه دارای ویژگی های ذیل می باشد.

 

۱-بالاترین سرعت سایش در صنعت

۲ -یک قطعه دقیق و ایمن

۳-کنترل میکرو متری حالت عمودی اسپیندل

۴-اعمال فشار درست در قسمت فوقانی در همه ی قسمت های اسلب

۴-تولید یک ماشین قابل اعتماد بدون هزینه های نگهداری

 

مشخصات فنی دستگاه ساب اسلب برابا نوین (BNPM2200)  :

عرض مفیدکار  (Useful working Width) = 210 cm

حداکثر ضخامت کار (Max working thickness) = 8cm

حداقل ضخامت كار (Minimum working heads) = 1 cm

تعداد كله هايي كه كار ميكنند (Number of working heads) = 16 .N

قدرت كار كله (Working head power) = 9 kw

قدرت انتقال پل  (Bridge translation power) = 2*5,5 kw

قدرت تسمه تبديل كننده (Conveyor belt power)  = 1,5 kw

قدرت تميزكننده (Cleaning brush power) = 1,5 kw

قدرت نصب شده (Installed power) = 158 kw

سرعت انتقال پل (Bridge translation speed) = 0-6000. Cm/min

سرعت تسمه تبديل كننده (Conveyor belt speed) = 0-400 cm/min

مصرف آب (Water consumption) = 450  1/min

هواي فشرده شده  (Compressed air) = 450  1/min

تناسب سطح نرمال شده قدرت صدا (Average level of normalized sound power) =  77   db

وزن كل ماشين (Total machine weight) = 24.700  kg

طول ماشين =  (Machine Length) 13.000 mm

ارتفاع ماشین (Machine Heigh)   = 2100 mm

عرض ماشین (Machine Width)  = 3700 mm

ویژگی های دستگاه ساب اسلب برابا نوین 

  • دستگاه ساب جدید BN فقط از قطعات با کیفیت درجه یک بهره می گیرد.

محصولاتی از تولید کنندگان برتر (یاتاقان ،پنوماتیک و الکترونیک) در این ساب جدید بکار برده شده اند تا سطحی بالایی از کیفیت را که پیش از این در دستگاه مشابهی دیده نشده تضمین کند.

استفاده از اجزایی با کیفیت عالی ،کارایی دینامیک عالی و نهایت اطمینان پذیری در طول عمر ماشین ، هم در کارایی و هم در دوام را جهت اطمینان از تولیدی بهینه به وجود می آورد.

  • سیستم روغن کاری اتوماتیک

سیستم روغن کاری اتوماتیک این ماشین بر حسب مقدار نیاز روغن و فاصله زمانی بطور کامل با برنامه کار ماشین کنترل میشود و این تنها سیستم توزیعی است که روغنکاری را در صدها قسمت از ماشین با استفاده از حسگرها end cycle ضمانت می کند ( بطوریکه پس از طی هر سیکل زمانی روغن رسانی ماشین برای مرحله بعد آماده است).

  • دارای برد الکتریکی ،مجموعه ای از تکنولوژی و کیفیت

فلسفه ارائه شده کیفیت بهمراه نوآوری های مستمر فن آورانه بیشترین نمود خود را در جعبه فرمان برق و سیستم کنترل آن به رخ کشیده است .تامین کنندگان قطعات الکترومکانیک از بهترین سازندگان این قطعات در اروپا انتخاب شده اند که همزمان نهایت اتکاپذیری و سادگی تامین قطعات در بازار را تضمین می نماید. ميزان كم كابل و قطعات الكتريكي داخل آن تعجب برانگيز است .سيستم هوشمند اين دستگاه با امكان شبكه شدن ساير دستگاههاي كارخانه امكان كنترل تمامي پارامترها مانند سرعت ،متراژ ،ساعات كاركرد ،موقعيت و… را از طريق سيستم كنترل مركزي (دفتر ) و كنترل از راه دور (اينترنت ) فراهم مي سازد .

  • چطور به عملكرد خواسته شده به سرعت دسترسي پيدا كنيم؟؟

* صفخه نمايش لمسي شما را به بخش خواسته شده به سرعت راهنمايي ميكند.

برای خرید و مشاوره دستگاه میتوانید با شماره های زیر در تماس باشید

شماره تلفن

09131185300
09130102002
03133808660
09133695008

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.